Get Adobe Flash player

Kolekce Emotivních směsí

"Objevte v sobě andílka či ďábla… Za šálek této kávy prodáte i duši!"

more
V naší kolekci emotivních směsí Vám přinášíme dva druhy prvotřídní italské zrnkové kávy Caffé Montenero Angel´s Choice a Devil´s Choice. Z obou těchto druhů zrnkové kávy získáte nezapomenutelný a jedinečný požitek.

Káva Arabica a Robusta

Většina našich káv je 100% Arabica, která se vyznačuje svou sametovou a lahodnou chutí. Avšak některé naše směsi obsahují oba typy kávy, druhy Arabica i Robusta. Tyto směsi byly pečlivě namíchány tak, aby se unikátní vlastnosti zrn arabiky i robusty spojily ve znamenitém šálku kávy, který Vás nikdy nezklame.

Ať už jste milovníkem klasického espressa nebo mléčných specialit, jako caffe latte či cappuccino, ze zrnkové kávy z kolekce emotivních směsí budete nadšeni.
 
Předchozí Caffé Montenero Angel´s Choice

Caffé Montenero Angel´s Choice

Angel´s Choice je dokonale vyvážená směs Arabik z Kolumbie, Brazílie, Mexika a Indie. Je to káva, která Vás překvapí svým plným tělem a neuvěřitelně lahodnou andělskou chutí. Tato káva ve Vás zanechá hluboký dojem.

Objednávka
logo Caffé Montenero Angel´s Choice

Doporučujeme

Toto vysoce profesionální zařízení je vybaveno unikátní patentovanou varnou jednotkou CoEx™, která zajišťuje optimální...

Siro Více

Podrobný popis

  • Caffé Montenero Angel´s Choice /zrno 1000 g/
  • Kvalita kávy: 100% Arabika
  • Chuťový profil: plné tělo, ovocné podtóny
  • Pražení: medium