Get Adobe Flash player

Kolekce Exclusive

"Procestujte s námi celý svět s exkluzivní kolekcí jednodruhových káv."

more
Naše kolekce Exclusive prvotřídní italské zrnkové kávy Vám přináší unikátní jednodruhové kávy Caffé Montenero Africa Kilimanjaro, Caffé Montenero Exotica, Caffé Montenero Costa Rica, Caffé Montenero Mexico, Caffé Montenero Brazil a Caffé Montenero Colombian.
Každá zrnková káva z této speciální kolekce Vám umožní zažít atmosféru prosluněných kávových plantáží.

Kolekce Exclusive – káva Montenero od Coffee Experts

Dopřejte si nezapomenutelný požitek z kávy Caffé Montenero Africa Kilimanjaro, která Vás oslní svou lahodnou chutí a svěžím květinovým aroma. Ochutnejte výjimečnou zrnkovou kávu Exotica, velmi poutavou směs indonéských Arabik, která vás pokaždé unese do vysněné exotiky. Vychutnejte si jednu z nejlepších káv světa, která se pěstuje na plantážích středoamerického státu Costa Rica. Pojďte s námi ochutnat horskou kávu plnou rovníkového slunce Mexika nebo zažít karneval chutí s jedinečnou kávou z Brazílie.
To vše získáte prostřednictvím naší kolekce „Exclusive“ jednodruhových zrnkových káv. Dopřejte si nadstandard s kávou Montenero.
 
Předchozí Caffé Montenero Brazil

Caffé Montenero Brazil

Káva je v Brazílii pěstována v nižších nadmořských výškách oproti ostatním středoamerickým plantážím. Caffè Montenero Brazil Vás zaujme nezapomenutelným kakaovým aroma, chutí vlašského ořechu a plným tělem. Prožijte karneval chutí v jednom šálku.

Objednávka
logo Caffé Montenero Brazil

Doporučujeme

Zařízení Essence je luxusní kávovar, který svým designem doplní moderní kancelářské prostory. Jako jediný kávovar na trhu...

Essence BCT Espresso Více

Podrobný popis

  • Caffé Montenero Brazil /zrno 1000 g/
  • Kvalita kávy: 100% Arabica Exclusive
  • Chuťový profil: kakaové aroma, chuť vlašského ořechu, plné tělo
  • Pražení: medium