Get Adobe Flash player

Kolekce Exclusive

"Procestujte s námi celý svět s exkluzivní kolekcí jednodruhových káv."

more
Naše kolekce Exclusive prvotřídní italské zrnkové kávy Vám přináší unikátní jednodruhové kávy Caffé Montenero Africa Kilimanjaro, Caffé Montenero Exotica, Caffé Montenero Costa Rica, Caffé Montenero Mexico, Caffé Montenero Brazil a Caffé Montenero Colombian.
Každá zrnková káva z této speciální kolekce Vám umožní zažít atmosféru prosluněných kávových plantáží.

Kolekce Exclusive – káva Montenero od Coffee Experts

Dopřejte si nezapomenutelný požitek z kávy Caffé Montenero Africa Kilimanjaro, která Vás oslní svou lahodnou chutí a svěžím květinovým aroma. Ochutnejte výjimečnou zrnkovou kávu Exotica, velmi poutavou směs indonéských Arabik, která vás pokaždé unese do vysněné exotiky. Vychutnejte si jednu z nejlepších káv světa, která se pěstuje na plantážích středoamerického státu Costa Rica. Pojďte s námi ochutnat horskou kávu plnou rovníkového slunce Mexika nebo zažít karneval chutí s jedinečnou kávou z Brazílie.
To vše získáte prostřednictvím naší kolekce „Exclusive“ jednodruhových zrnkových káv. Dopřejte si nadstandard s kávou Montenero.
 
Další Caffé Montenero Costa Rica

Caffé Montenero Costa Rica

Káva Costa Rica je jednou z nejlepších káv světa. Kávová zrna pěstovaná na vulkanické půdě kostarických hor mají typické květinové aroma s tóny vanilky a oříšků. Ochutnejte tuto vyváženou a svěží kávu evokující chuť exotiky a dálek.

Objednávka
logo Caffé Montenero Costa Rica

Doporučujeme

Korinto Espresso je plně automatický kávovar vyznačující se vysokou kapacitou, velkým výběrem nápojů a možností přípravy kávy do...

Korinto Espresso Více

Podrobný popis

  • Caffé Montenero Costa Rica /zrno 1000 g/
  • Kvalita kávy: 100% Arabica Exclusive
  • Chuťový profil: květinové aroma, výrazná acidita
  • Pražení: medium/bold