Get Adobe Flash player

Mimořádné služby Coffee Experts

Máme komplexní řešení pro každou kancelář, kavárnu i domácnost a nejen to. Nabízíme nadstandardní servis a sortiment.

1. Komplexní řešení pro malé i velké kanceláře, nebo také kavárny

Jako profesionálové v oboru máme komplexní řešení pro Vaši kancelář, kavárnu i domácnost. Nabízíme široký výběr vysoce profesionálních kávovarů a přístrojů na vodu dostupných na trhu. Naše zařízení neustále nahrazujeme nejnovějšími modely a tím i Vaše vybavení nahradíme nově dostupnými technologiemi.

  • Pronájem a prodej kávovarů
  • Pronájem a prodej zařízení na vodu s přímým připojením na vodovodní řad
  • Kompletní technický servis kávovarů a zařízení na vodu
  • Doplňkové služby (zařízení Snack)

2. Nadstandartní služby "Concierge"

V luxusních hotelích a zařízeních je od manažera očekáváno, že splní i nemožné. Jakékoliv přání má hotelový host, jakkoliv výjimečné, začne okamžitě využívat dlouhého seznamu lokálních dodavatelů, aby je splnil.

Naši reprezentanti z oddělení péče o klienty se neustále starají o Vaši spokojenost. Potřebujete-li s čímkoliv poradit, obraťte se na nás a my uděláme vše pro to, abychom Vám pomohli. Zároveň se postaráme o všechny detaily, které Vám také jistě usnadní práci, jako například bezplatné zapůjčení šálků, či zapůjčení kávovarů pro speciální příležitosti.

Máte-li dojem, že něco není v pořádku a věci nejdou podle plánu, zavolejte nám a my Vám zaručujeme, že vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

3. 8 druhů dokonalých káv

Vychutnejte si 8 druhů dokonalých káv, od jednodruhových káv z celého světa až po naše speciální směsi jako jsou Angel´s Choice, či Amore. Většina z našich káv je 100% Arabica a zaručeně uspokojí i ty nejnáročnější milovníky kávy. Jsme výhradní distributor kávy Montenero. Dále nabízíme doplňkový sortiment a doplňky ke kávě.

4. MY moments / rozsáhlý bonusový program

Děkujeme Vám za vaši důvěru.
Nikdy nebudeme Vaši věrnost a loajalitu považovat za samozřejmou, proto přicházíme s rozsáhlým bonusovým programem. Za každý nákup budete automaticky získávat body, které budete moci využít k zakoupení výrobků, či služeb.

5. Certifikáty

  • Bon café Certificate
    Coffee Expers je jedinou společností v České republice, která je držitelem tohoto jedinečného certifikátu. Všichni naši zaměstnanci jsou průběžně školeni profesionálním baristou na obsluhu plně automatických kávovarů. Chcete vědět více? Zeptejte se našich zaměstnanců.
  • Certification in Quality Management ISO 9001:2008

6. Dobrá pověst, zkušenost a spolehlivost

Jsme kanadská společnost působící již od roku 1996 v České republice, v Polsku a na Slovensku. Mezi naše každodenní klienty patří jak malé společnosti, tak i velké nadnárodní korporace.

7. Pomáháme

Podporujeme správnou věc, která je blízká našim srdcím.

Kapka naděje je nadační fond pro pomoc nemocným dětem zvláště s poruchou krvetvorby, nádorovým onemocněním a pro děti, jejichž onemocnění vyžaduje transplantaci kostní dřeně. A tak si i my přejeme pomáhat. Procento ze všech obchodů s kávou věnujeme na tuto dobrou věc. Coffee Experts v roce 2012 s Vaší pomocí darují minimálně 100 000 Kč na podporu Kapky naděje.

Novinky a zajímavosti

Novinky a zajímavosti

Aktuální informace o tom, co je nového v naší společnosti a co se děje ve světě kávy.

Více
E-shop

E-shop

Nakupujte pohodlně. Veškerý sortiment z naší nabídky je Vám k dispozici také v e-shopu.

Více