Get Adobe Flash player

Přístroje

Vítejte v sekci věnované našim technologiím – kávovarům, přístrojům na vodu a potravinovým automatům.

more
Kvalitní automatický kávovar by jistě neměl chybět v žádné společnosti, která chce svým klientům a zaměstnancům dopřát požitek z šálku kvalitní kávy.
Vychutnejte si dokonalé espresso kdekoliv, ať už v kanceláři, při jednání s obchodními partnery, v kavárně nebo u vás doma.

Vaši klienti, obchodní partneři i zaměstnanci jistě ocení širokou nabídku nápojů a občerstvení, které budete mít k dispozici s našimi automatickými kávovary, přístroji Waterlogic, nebo potravinovými automaty.

Vyberte si u nás kvalitní automatický kávovar, přístroj na vodu, nebo potravinový automat.

Zvolte si kávovar z kategorie Basic, Superior nebo Deluxe. Nemůžete se zmýlit. Všechny tyto luxusní kávovary vám nabízí rychlou přípravu lahodné kávy, bezporuchový provoz a velmi snadnou obsluhu a ovládání.

Pořiďte si přístroj na vodu Waterlogic a vychutnejte si křišťálově čistou vodu kdykoliv bez omezení. Výdejník Waterlogic nejenže kompletně zajistí pitný režim vám a vašim zaměstnancům, ale i šetří vaše peníze.
Přesvědčte se i Vy, že moderní designový přístroj Waterlogic vodu nejen chladí a ohřívá, ale především čistí.

Rozšiřte zařízení Vaší společnosti a pořiďte si jeden z našich moderních potravinových automatů na cukrovinky, bagety a nealkoholické nápoje.

Dovolte nám přesvědčit Vás o tom, že kvalitním kávovarům opravdu rozumíme. Kontaktujte nás a my vám poskytneme luxusní kávovary, které vám budou skvěle sloužit každý den.

Staňte se i Vy naším klientem a dopřejte si komfort našich služeb, plynulého provozu přístrojů a hlavně profesionálního a příjemného přístupu našich zaměstnanců.

Kávovary - Basic

Mnozí z nás si nedokážou představit ráno nebo třeba polední pauzu bez chutného šálku voňavé kávy. Pití kávy je v současnosti jakýmsi každodenním rituálem, který Vám dokáže nabídnout krátký odpočinek a relaxaci. Patříte i Vy mezi milovníky kvalitní kávy? Jste majitelem kavárny, cukrárny nebo máte na starosti provoz kanceláře?
Coffee Experts vám přinášejí zajímavou nabídku kvalitních a vysoce spolehlivých kávovarů na zrnkovou kávu i kávovarů na kapsle.

 

Kávovary - Superior

Kávovary kategorie Superior jsou plně automatická zařízení s technologií nové generace vyznačující se vyšší kapacitou. Proto jsou vhodná pro středně velké společnosti, které preferují širší sortiment nápojů vysoké kvality, připravených z čerstvého, nebo sušeného mléka.

 

Kávovary - Deluxe

Kávovary kategorie Deluxe jsou luxusní, vysoce profesionální zařízení. Jsou vybavené unikátní patentovanou varnou jednotkou CoEx, která zajišťuje optimální zpracování kávy pro přípravu espressa, nebo filtrované kávy. Moderní LCD display a interaktivní menu umožňuje snadný výběr nápojů, připravených ze sušeného, nebo čerstvého mléka. Elegantní design přístroje přispívá k reprezentativnímu charakteru prostoru, kde je umístěn.

 

Přístroje na vodu

S jakýmkoli z modelů přístrojů na vodu Waterlogic, která jsou připojena na vodovodní řad, nebudete již dále nuceni manipulovat s nepraktickými plastovými obaly, ať už barely, nebo pet-lahvemi. Přístroje na vodu Waterlogic vám připraví na každý stisk tlačítka čerstvě přefiltrovanou chlazenou, perlivou, ale i horkou a extra horkou vodu. Nechceme Zemi utopit v plastech, budoucnost patří Waterlogicku.

 

Potravinové automaty

V dnešní době jsou potravinové automaty žádané a velmi oblíbené. Jejich nejčastější využití je v kancelářských budovách, halách, školách, čerpacích stanicích a na dalších frekventovaných místech.
Potravinové automaty nabízí rychlou a pohodlnou možnost občerstvení nepřetržitě, v denních i nočních hodinách.

 
Novinky a zajímavosti

Novinky a zajímavosti

Aktuální informace o tom, co je nového v naší společnosti a co se děje ve světě kávy.

Více
E-shop

E-shop

Nakupujte pohodlně. Veškerý sortiment z naší nabídky je Vám k dispozici také v e-shopu.

Více
Doplňky ke kávě

Doplňky ke kávě

Všechny potřebné drobnosti, které doplní šálek dokonalé kávy.

Více
Nabídka čajů

Nabídka čajů

Přinášíme Vám výběr z těch nejlepších značek čajů z celého světa.

Více