Get Adobe Flash player

Kávovary - Basic - Mundo

Mnozí z nás si nedokážou představit ráno nebo třeba polední pauzu bez chutného šálku voňavé kávy. Pití kávy je v současnosti jakýmsi každodenním rituálem, který Vám dokáže nabídnout krátký odpočinek a relaxaci. Patříte i Vy mezi milovníky kvalitní kávy? Jste majitelem kavárny, cukrárny nebo máte na starosti provoz kanceláře?
Coffee Experts vám přinášejí zajímavou nabídku kvalitních a vysoce spolehlivých kávovarů na zrnkovou kávu i kávovarů na kapsle.

more
Kávovary na zrnkovou kávu i kávovary na kapsle

Nabídka naší společnosti zahrnuje kávovary kategorie Basic, Superior a Deluxe. Od všech těchto kávovarů můžete očekávat maximální spolehlivost, jednoduchost ovládání, nenáročnou údržbu a především vynikající chuť čerstvě připravené kávy.

Hledáte-li vhodný kávovar pro malou kancelář či domácnost, který Vám nabídne kávu v té nejvyšší kvalitě, jistě si zamilujete kávovar na kapsle z kategorie Basic.
Pokud potřebujete kávovar pro středně velkou kancelář, je Vám k dispozici výběr kávovarů z kategorie Superior. Tato plně automatická zařízení s technologií nové generace jsou určena pro vysoký výkon a nabízí rozšířený sortiment nápojů nejvyšší kvality.

Příprava kvalitní a lahodné kávy je proces, který vyžaduje praxi a také zručnost. Naše profesionální automatické kávovary Vám celý tento proces výrazně usnadní a připraví vám jedinečnou kávu, jejíž lahodná chuť vás opravdu příjemně překvapí.
 
Předchozí Další Mundo

Mundo

Mundo je zařízení vyznačující se velmi rychlou a tichou přípravou nápojů. Ocení jej společnosti, které vyžadují jednoduché ovládání, snadnou údržbu a malé rozměry zařízení.

30 (Ideální pro společnost s počtem zaměstnanců 30 a více)
Objednávka
Mundo Mundo Mundo
 

Doporučujeme

Café Primo
Patří do skupiny tmavě pražených káv v kvalitě 100% Arabica z Brazílie. Jeho chuť je výrazná, má plné tělo a příjemnou, středně silnou dochuť.
 

Podrobná specifikace

  • Výběr nápojů: instantní káva (2 velikosti), káva s mlékem, cappuccino, horká čokoláda, mokaccino, francouzská čokoláda, horká voda
  • Suroviny: instantní káva Caprimo (250g), sušené mléko, sušená čokoláda
  • Zdroj vody: připojení na vodovodní řad
  • Možnost spolupráce: pronájem

Specifikace

  • Jednoduché ovládání, snadná údržba, rychlé čištění
  • Malé rozměry vhodné i do menších prostor
  • Senzor proti přetečení v odkapní misce
  • Digitální display